Databases Trial

COLUMBIA INTERNATIONAL AFFAIRS ONLINE

Explanation

Siyaset Bilimi, Uluslararası ilişkiler ve Ekonomi konu alanlarında dünyanın en kapsamlı kaynaklarından biri olarak kabul edilen Columbia University Press (CIAO) veritabanı 22 Ocak 2018 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

CIAO, 1988 yılından günümüze kadar uzanan ve aylık olarak güncellenen dergilerkitaplarpolitika özetleri, önde gelen akademisyenlerin hazırladığı vaka calışmalarını,“Economist Intelligent Unit” tarafından hazırlanan ülke raporlarını ve öğrencilerin uluslararası ilişkiler konu alanındaki çalışmalara yatkınlık kazanmalarına yardımcı ders materyallerini kapsayan bir koleksiyona erişim vermektedir. Toplamda 35,739 başlığa 1988 yılından günümüze erişim sağlamaktadır.

 

 

 

Web
Web

HOT ENGLISH MAGAZINE

Explanation

Hot English Dergisi 31.01.2018 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. 

2001 yılından bu yana yayınlanan “Hot English” Dergisi, seviyelendirilmiş güncel ve popüler konularla ilgi ve motivasyonu her zaman yüksek tutarak öğrencilerin İngilizcesinin gelişmesini ve canlı kalmasını sağlamaktadır.

NOT: "Adobe Flash Player eklentinizle ilgili bir sorun var" uyarısı ile karşılaşırsanız "buraya tıklayarak" yazısına tıkladıktan sonra dergiye ulaşabilirsiniz.

Web
Web

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors